از خوردن چیزهایی که مادر مادربزرگتان نمی توانست خوراکی بودنشان را تشخیص دهد بپرهیزید

خوراکی

خوراکی ها از نگاه وب سایت تخصصی سالم زیستی

این مطلب از مجموعه مطالب ” سالم بمانید ” سایت می باشد.

(سالم بمانید مجموعه ای از دانستنی هایی مفید در مورد سالم ماندن است.)

از خوردن چیزهایی که مادر مادربزرگتان نمی توانست خوراکی بودنشان را تشخیص دهد بپرهیزید.

همان طور که با سبد خرید در فروشگاه می چرخید تصور کنید که مادر مادربزرگتان نیز همراه تان هست و با هم روبروی قفسه مواد غذایی ایستاده اید به نظرتان او کدام خوراکی را انتخاب می کرد؟ آیا او یک تیوپ ژله ای ماست میوه ای و طعم دار را انتخاب می کرد؟ یا غذای نیمه آماده سرشار از مواد نگهدارنده در بسته بندی های پلاستیکی سمی؟ او اصلا نمی توانست حدس بزند که در این بسته بندی های رنگارنگ با این برچسب مواد غذایی پر از اسامی شیمیایی غذایی برای خوردن وجود داشته باشد!!!!!

دلایل پرهیز از خوردن چنین محصولاتی بسیار است و فراتر از افزودنی های جورواجور شیمیایی ، برخی از پلاستیک هایی که برای بسته بندی این مواد غذایی استفاده می شوند سمی هستند. باید بدانید که ما در برابر خوردنی های چرب و شور دارای ترجیحات ذاتی هستیم و نکته اینجاست که این مزه ها در طبیعت به خودی خود یافت نمی شود و ما انسان ها هستیم که با فرآوری مواد غذایی آن ها را چرب و شور و مضر می کنیم.

قانون مادر مادربزرگتان به شما کمک می کند تا به سمت غذاهای طبیعی بدون مواد نگهدارنده و ارگانیک و تازه پیش برویم.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

درحال ارسال

خوراکی , پیشنهاد غذایی , سبک زندگی سالم

 وب سایت تخصصی سالم زیستی اولین مرجع عادت های سالم زندگی است که تنها به سلامتی شما می اندیشد. مطالب این سایت در پنج دسته اصلی تنظیم شده است که عبارتند از “سالم بخورید” شامل دستور انواع آبمیوه ها ،اسموتی ها ، سوپ ها و سالاد های سالم ، “سالم بشوید” مجموعه ای از توصیه ها برای کنترل و یا درمان انواع بیماری ها ، ” سالم بمانید” مجموعه ای از مطالب برای حفظ سلامتی و پیشگیری از عواملی که سلامتی را تهدید می کنند ، “سالم بخوانید” مجموعه مطالب خواندنی برای بالا بردن سطح آگاهی در مورد هر آنچه به سلامتی مربوط است و “سالم بخرید” مجموعه راهنمایی هایی برای خرید مواد غذایی و محصولا سالم. علاوه بر این یکسری مطالب جانبی تحت عنوان “پیشنهاد سالم ” ، “ضد پیشنهاد” و ” کوتاه از خانه داری” تهیه شده که در قسمت پیشنهاد سالم یکسری دستورات سالم و ساده برای انواع پیش غذاها ، تنقلات و دسر های سالم آورده که شده که می توانند جایگزین انواع ناسالم آن ها شود. در قسمت ضد پیشنهاد شما از هر چیزی که سلامتی تان را به خطر می  اندازد می خوانید و در کوتاه از خانه داری با نکات کاربردی برای خانه داری راحت تر و سالم تر آشنا می شوید.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟