در نواحی مرکزی فروشگاه کمتر قدم بزنید

در نواحی مرکزی فروشگاه کمتر قدم بزنید

در نواحی مرکزی فروشگاه کمتر قدم بزنید از نگاه وب سایت تخصصی سالم زیستی

این مطلب از مجموعه مطالب ” سالم بخوانید ” سایت می باشد.

(سالم بخوانید مجموعه ای از دانستنی هاییست برای افزایش سطح آگاهی در مورد هر آنچه به سلامت مربوط است.)

در نواحی مرکزی فروشگاه کمتر قدم بزنید

هیچ می دانستید که نحوه چیدمان اکثر فروشگاه های بزرگ دنیا مانند هم است؟

این بار که به یک فروشگاه بزرگ رفتید به این موضوع دقت کنید. محصولات غذایی فرآوری شده ، اکثرا در قفسه های مرکزی فروشگاه چیده می شوند و محصولات سالم تر مانند میوه ها و سبزیجات ، انواع گوشت ها و لبنیات در کنار دیواره های فروشگاه چیده می شوند.

پس هرچه در اطراف فروشگاه قدم بزنید احتمال اینکه خرید های سالم تری داشته باشید بیشتر است اما در همین حال هم آگاهانه خرید کنید و برچسب لبنیات خصوصا ماست های طعم دار را به دقت مطالعه کنید. گاهی در ترکیب ماست به ظاهر سالم میوه ای از شیره پر فروکتوز که نوعی قند فرآوری شده هست نیز به وفور یافت می شود.

بهترین روش برای یک خرید سلامت این است که آگاهی تان را نسبت به چیزهایی که وارد بدنتان می کنید بالا ببرید.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

درحال ارسال

خوراکی , پیشنهاد غذایی , سبک زندگی سالم

 وب سایت تخصصی سالم زیستی اولین مرجع عادت های سالم زندگی است که تنها به سلامتی شما می اندیشد. مطالب این سایت در پنج دسته اصلی تنظیم شده است که عبارتند از “سالم بخورید” شامل دستور انواع آبمیوه ها ،اسموتی ها ، سوپ ها و سالاد های سالم ، “سالم بشوید” مجموعه ای از توصیه ها برای کنترل و یا درمان انواع بیماری ها ، ” سالم بمانید” مجموعه ای از مطالب برای حفظ سلامتی و پیشگیری از عواملی که سلامتی را تهدید می کنند ، “سالم بخوانید” مجموعه مطالب خواندنی برای بالا بردن سطح آگاهی در مورد هر آنچه به سلامتی مربوط است و “سالم بخرید” مجموعه راهنمایی هایی برای خرید مواد غذایی و محصولا سالم. علاوه بر این یکسری مطالب جانبی تحت عنوان “پیشنهاد سالم ” ، “ضد پیشنهاد” و ” کوتاه از خانه داری” تهیه شده که در قسمت پیشنهاد سالم یکسری دستورات سالم و ساده برای انواع پیش غذاها ، تنقلات و دسر های سالم آورده که شده که می توانند جایگزین انواع ناسالم آن ها شود. در قسمت ضد پیشنهاد شما از هر چیزی که سلامتی تان را به خطر می  اندازد می خوانید و در کوتاه از خانه داری با نکات کاربردی برای خانه داری راحت تر و سالم تر آشنا می شوید.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟