راهنمای خرید مام رول (ضد تعریق) سالم

مام رول

مام رول ضد تعریق از نگاهوب سایت تخصصی “سالم زیستی”

این مطلب از مجموعه مطالب ” سالم بخرید ” است.

( مجموعه ای از راهنمایی ها در مورد خرید محصولات سالم است)

راهنمای خرید مام رول (ضد تعریق) سالم

مام رول ها ضد تعریق هایی هستند که برای زیر بغل استفاده می شوند. دو نوع از این مام رول ها وجود دارد . نوع اول به نام ” آنتی پرسپیرانت” معروف هستند که مکانیزم عملکرد آن ها به این گونه است که مانع از عرق کردن افراد می شوند و نوع دوم ” دئودورانت” است که مکانیزم آن ها به گونه ای است که مانع عرق کردن نمی شوند بلکه با کشتن باکتری های زیر بغل بوی بد ناشی از عرق را از بین می برند.

پس این دو نوع مام رول با هم متفاوت است و بهتر است از دئودورانت استفاده شود که عملکرد طبیعی بدن را مختل نمی کند. یکی از موادی که برای از بین بردن بوی عرق در مام رول استفاده می شود “آلومینیوم” است. اما آلومینیوم به نورون های عصبی آسیب می زند و حکم سم را برای آن ها دارد و علاوه بر ان باعث آلرژی های پوستی و تیره شدن تدریجی پوست زیر بغل می شود. در واقع می توان گفت که متاسفانه ارتباط آلومینیوم با سرطان پستان ، آلزایمر ، اختلالات استخوان و مشکلات کلیوی ثابت شده است.

بنابراین برای خرید مام رول ها به برچسب پشت آن ها توجه کنید که آلومینیوم و تریکلوسان که مشکلات هورمونی ایجاد می کند ، نداشته باشند.

 

یک پیشنهاد سالم: یک روش طبیعی برای از بین بردن بوی عرق زیر بغل استفاده از لیموترش است که به طور طبیعی بوی بد را از بین می برد و رایحه دل انگیز به پوست می دهد.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

درحال ارسال

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟