راهنمای خرید مام رول (ضد تعریق) سالم

مام رول

مام رول ضد تعریق از نگاهوب سایت تخصصی “سالم زیستی”

این مطلب از مجموعه مطالب ” سالم بخرید ” است.

( مجموعه ای از راهنمایی ها در مورد خرید محصولات سالم است)

راهنمای خرید مام رول (ضد تعریق) سالم

مام رول ها ضد تعریق هایی هستند که برای زیر بغل استفاده می شوند. دو نوع از این مام رول ها وجود دارد . نوع اول به نام ” آنتی پرسپیرانت” معروف هستند که مکانیزم عملکرد آن ها به این گونه است که مانع از عرق کردن افراد می شوند و نوع دوم ” دئودورانت” است که مکانیزم آن ها به گونه ای است که مانع عرق کردن نمی شوند بلکه با کشتن باکتری های زیر بغل بوی بد ناشی از عرق را از بین می برند.

پس این دو نوع مام رول با هم متفاوت است و بهتر است از دئودورانت استفاده شود که عملکرد طبیعی بدن را مختل نمی کند. یکی از موادی که برای از بین بردن بوی عرق در مام رول استفاده می شود “آلومینیوم” است. اما آلومینیوم به نورون های عصبی آسیب می زند و حکم سم را برای آن ها دارد و علاوه بر ان باعث آلرژی های پوستی و تیره شدن تدریجی پوست زیر بغل می شود. در واقع می توان گفت که متاسفانه ارتباط آلومینیوم با سرطان پستان ، آلزایمر ، اختلالات استخوان و مشکلات کلیوی ثابت شده است.

بنابراین برای خرید مام رول ها به برچسب پشت آن ها توجه کنید که آلومینیوم و تریکلوسان که مشکلات هورمونی ایجاد می کند ، نداشته باشند.

 

یک پیشنهاد سالم: یک روش طبیعی برای از بین بردن بوی عرق زیر بغل استفاده از لیموترش است که به طور طبیعی بوی بد را از بین می برد و رایحه دل انگیز به پوست می دهد.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

درحال ارسال

خوراکی , پیشنهاد غذایی , سبک زندگی سالم

 وب سایت تخصصی سالم زیستی اولین مرجع عادت های سالم زندگی است که تنها به سلامتی شما می اندیشد. مطالب این سایت در پنج دسته اصلی تنظیم شده است که عبارتند از “سالم بخورید” شامل دستور انواع آبمیوه ها ،اسموتی ها ، سوپ ها و سالاد های سالم ، “سالم بشوید” مجموعه ای از توصیه ها برای کنترل و یا درمان انواع بیماری ها ، ” سالم بمانید” مجموعه ای از مطالب برای حفظ سلامتی و پیشگیری از عواملی که سلامتی را تهدید می کنند ، “سالم بخوانید” مجموعه مطالب خواندنی برای بالا بردن سطح آگاهی در مورد هر آنچه به سلامتی مربوط است و “سالم بخرید” مجموعه راهنمایی هایی برای خرید مواد غذایی و محصولا سالم. علاوه بر این یکسری مطالب جانبی تحت عنوان “پیشنهاد سالم ” ، “ضد پیشنهاد” و ” کوتاه از خانه داری” تهیه شده که در قسمت پیشنهاد سالم یکسری دستورات سالم و ساده برای انواع پیش غذاها ، تنقلات و دسر های سالم آورده که شده که می توانند جایگزین انواع ناسالم آن ها شود. در قسمت ضد پیشنهاد شما از هر چیزی که سلامتی تان را به خطر می  اندازد می خوانید و در کوتاه از خانه داری با نکات کاربردی برای خانه داری راحت تر و سالم تر آشنا می شوید.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟