ردبول انرژی زای پر دردسر

ردبول انرژی زای پر دردسر

ردبول از نگاه وب سایت تخصصی سالم زیستی

این مطلب از مجموعه مطالب ” ضد پیشنهاد ” سایت می باشد.

(در ” ضد پیشنهاد” از هر چیزی که سلامتی تان را به خطر می اندازد، می خوانید.)

ردبول انرژی زای پر دردسر

رد بول به معنی گاو نر قرمز، یک نوشیدنی انرژی زا است که در اتریش تولید شده است. این نوشیدنی گاز دار بیش از دو برابر یک کوکاکولا کلاسیک کافئین دارد و حاوی مقدار بسیار زیادی قند است. بازاریابی هایی که برای این محصول صورت گرفت بر روی این مطلب که این نوشیدنی غنی شده با ویتامین های گروه B است تمرکز کرد و این منجر به این شد تا این نوشیدنی به عنوان یک نوشیدنی مفید در سراسر دنیا پذیرفته شود و محبوبیت جهانی پیدا کند و مقدار بالای کافئین و قند که هر دو برای بدن مضر هستند نادیده گرفته شد.
حتی باید گفت که در نوع رژیمی بدون قند آن متاسفانه قند مصنوعی بسیار خطرناک آسپارتام جایگزین قند معمولی شده است . ردبول انرژی زای پر دردسر  را بهتر بشناسید.

?چرا رد بول انرژی زا است؟

در ترکیبات این نوشیدنی تائورین، کافئین، ویتامین‏های گروه B، گلوکرونولاکتون، گلوکوز و ساکاروز وجو دارد. همه این مواد از دسته محرک ها هستند و می‌‏توانند سطح هوشیاری را بالا ببرند. همچنین بر میزان تمرکز افراد نیز موثر است.
از طرفی میزان زیاد کافئین موجود در این نوشیدنی باعث سر درد، کم‏خوابی، تپش قلب، عصبی شدن و اضطراب می‌‏شود. نوشیدن ردبول در ابتدا انرژی را افزایش می‌دهد اما به مرور کاهش می یابد و بدن با بی‌حالی روبرو خواهد شد.

?عوارض احتمالی کوتاه مدت مصرف ردبول:

بیخوابی – اضطراب – لرزش – سوزش معده – افزایش ضربان قلب

?عوارض احتمالی بلند مرت مصرف ردبول:

افزایش وزن – افزایش فشار خون – پوسیدگی دندان – وابستگی به مصرف رد بول

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

درحال ارسال

خوراکی , پیشنهاد غذایی , سبک زندگی سالم

 وب سایت تخصصی سالم زیستی اولین مرجع عادت های سالم زندگی است که تنها به سلامتی شما می اندیشد. مطالب این سایت در پنج دسته اصلی تنظیم شده است که عبارتند از “سالم بخورید” شامل دستور انواع آبمیوه ها ،اسموتی ها ، سوپ ها و سالاد های سالم ، “سالم بشوید” مجموعه ای از توصیه ها برای کنترل و یا درمان انواع بیماری ها ، ” سالم بمانید” مجموعه ای از مطالب برای حفظ سلامتی و پیشگیری از عواملی که سلامتی را تهدید می کنند ، “سالم بخوانید” مجموعه مطالب خواندنی برای بالا بردن سطح آگاهی در مورد هر آنچه به سلامتی مربوط است و “سالم بخرید” مجموعه راهنمایی هایی برای خرید مواد غذایی و محصولا سالم. علاوه بر این یکسری مطالب جانبی تحت عنوان “پیشنهاد سالم ” ، “ضد پیشنهاد” و ” کوتاه از خانه داری” تهیه شده که در قسمت پیشنهاد سالم یکسری دستورات سالم و ساده برای انواع پیش غذاها ، تنقلات و دسر های سالم آورده که شده که می توانند جایگزین انواع ناسالم آن ها شود. در قسمت ضد پیشنهاد شما از هر چیزی که سلامتی تان را به خطر می  اندازد می خوانید و در کوتاه از خانه داری با نکات کاربردی برای خانه داری راحت تر و سالم تر آشنا می شوید.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟