رنگ قرمز جذاب را دوست دارید؟

رنگ قرمز جذاب

رنگ قرمز از نگاه وب سایت تخصصی سالم زیستی

این مطلب از مجموعه مطالب ” سالم بخوانید ” سایت می باشد.

(سالم بخوانید مجموعه ای از دانستنی هاییست برای افزایش سطح آگاهی در مورد هر آنچه به سلامت مربوط است.)

رنگ قرمز جذاب و تاثیر آن بر سلامتی

رنگ ها اثرات سازنده و یا مخربی هم در روح و روان و هم در جسم انسان ها می گذارند. یکی از ابعاد جالب طبیعت در آن است. زندگی روزمره را می توان طوری از تنوع رنگ ها سرشار کرد که از اثرات سازنده آن ها بر جسم و روان خود استفاده کنیم.

رنگ قرمز جذاب تسکین دهنده ناراحتی های پوستی و حساسیت های آن است. این رنگ ایمنی بدن را بالا می برد اشتها را مرتب و هضم غذا را تنظیم می کند و بدن را گرم می کند. تاثیر رنگ قرمز بر احساسات فوق العاده است و آن را تحریک می کند. عصب سمپاتیک را فعال می کند و محرک فکری است. فعالیت جنسی را افزایش می دهد و بعد از رنگ سفید بیشترین تاثیر را در رشد گیاهان دارد.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

درحال ارسال

خوراکی , پیشنهاد غذایی , سبک زندگی سالم

 وب سایت تخصصی سالم زیستی اولین مرجع عادت های سالم زندگی است که تنها به سلامتی شما می اندیشد. مطالب این سایت در پنج دسته اصلی تنظیم شده است که عبارتند از “سالم بخورید” شامل دستور انواع آبمیوه ها ،اسموتی ها ، سوپ ها و سالاد های سالم ، “سالم بشوید” مجموعه ای از توصیه ها برای کنترل و یا درمان انواع بیماری ها ، ” سالم بمانید” مجموعه ای از مطالب برای حفظ سلامتی و پیشگیری از عواملی که سلامتی را تهدید می کنند ، “سالم بخوانید” مجموعه مطالب خواندنی برای بالا بردن سطح آگاهی در مورد هر آنچه به سلامتی مربوط است و “سالم بخرید” مجموعه راهنمایی هایی برای خرید مواد غذایی و محصولا سالم. علاوه بر این یکسری مطالب جانبی تحت عنوان “پیشنهاد سالم ” ، “ضد پیشنهاد” و ” کوتاه از خانه داری” تهیه شده که در قسمت پیشنهاد سالم یکسری دستورات سالم و ساده برای انواع پیش غذاها ، تنقلات و دسر های سالم آورده که شده که می توانند جایگزین انواع ناسالم آن ها شود. در قسمت ضد پیشنهاد شما از هر چیزی که سلامتی تان را به خطر می  اندازد می خوانید و در کوتاه از خانه داری با نکات کاربردی برای خانه داری راحت تر و سالم تر آشنا می شوید.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟