چیپس ترتیا سالم و خانگی بدون روغن

چیپس ترتیا

چیپس ترتیا از نگاه وب سایت تخصصی سالم زیستی

این مطلب از مجموعه مطالب ” پیشنهاد های سالم ” سایت می باشد.

(در ” پیشنهاد های سالم” شما با خوشمزه های سالم آشنا می شوید.)

چیپس ترتیا سالم و خانگی بدون روغن

چیپس ترتیا اسنکی است که از نان ترتیا تهیه می شود. نان ترتیا امروز در کارگاه های نان صنعتی و سوپرمارکت ها پیدا می شود. چیپس ترتیا اصالتی مکزیکی دارد و با غذاهای مکزیکی بیشتر سرو می شود ولی آن را می توان به تنهایی به عنوان تنقلات سالم و یا در کنار پیش غذاها و یا غذاهای سالم مثل کشک بادمجان ، انواع حمص و متبل و … سرو کرد.

 

مواد لازم و طرز تهیه چیپس ترتیا:

نان ترتیا به تعداد دلخواه
روغن زیتون برای اسپری روی نان ها
نان های گرد ترتیا را به صورت مثلثی با قیچی برش می دهیم و زیر و روی آن ها را با روغن زیتون چرب می کنیم و به مدت ۱۵ دقیقه در فر ۲۰۰ درجه سانتی گراد قرار می دهیم. به همین سادگی چپس شما آماده است. نوش جان

منبع: cheftayebeh

 

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

درحال ارسال

خوراکی , پیشنهاد غذایی , سبک زندگی سالم

 وب سایت تخصصی سالم زیستی اولین مرجع عادت های سالم زندگی است که تنها به سلامتی شما می اندیشد. مطالب این سایت در پنج دسته اصلی تنظیم شده است که عبارتند از “سالم بخورید” شامل دستور انواع آبمیوه ها ،اسموتی ها ، سوپ ها و سالاد های سالم ، “سالم بشوید” مجموعه ای از توصیه ها برای کنترل و یا درمان انواع بیماری ها ، ” سالم بمانید” مجموعه ای از مطالب برای حفظ سلامتی و پیشگیری از عواملی که سلامتی را تهدید می کنند ، “سالم بخوانید” مجموعه مطالب خواندنی برای بالا بردن سطح آگاهی در مورد هر آنچه به سلامتی مربوط است و “سالم بخرید” مجموعه راهنمایی هایی برای خرید مواد غذایی و محصولا سالم. علاوه بر این یکسری مطالب جانبی تحت عنوان “پیشنهاد سالم ” ، “ضد پیشنهاد” و ” کوتاه از خانه داری” تهیه شده که در قسمت پیشنهاد سالم یکسری دستورات سالم و ساده برای انواع پیش غذاها ، تنقلات و دسر های سالم آورده که شده که می توانند جایگزین انواع ناسالم آن ها شود. در قسمت ضد پیشنهاد شما از هر چیزی که سلامتی تان را به خطر می  اندازد می خوانید و در کوتاه از خانه داری با نکات کاربردی برای خانه داری راحت تر و سالم تر آشنا می شوید.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟