چرا مواد عجیب میخورید؟

مواد عجیب تشکیل دهنده غذاهای آماده از نگاه وب سایت تخصصی سالم زیستی

این مطلب از مجموعه مطالب ” سالم بمانید ” سایت می باشد.

(سالم بمانید مجموعه ای از دانستنی هایی مفید در مورد سالم ماندن است.)

مواد عجیب تشکیل دهنده غذاهای آماده مصرف

اتوکسی لیتر دی گلیسرایدز؟ سلولز؟ صمغ زانتان؟ پروپیونات کلسیم؟ سولفات آمونیوم؟ اگر شما خودتان با این مواد عجیب آشپزی نمی کنید چرا اجازه می دهید تا دیگران با این مواد برایتان آشپزی کنند؟

واقعیت این است که مواد شیمیایی مورد استفاده متخصصان علوم غذایی برای افزایش عمر قفسه ای محصولات غذایی به کار می روند تا به این شکل مواد غذایی کهنه، تازه جلوه داده شوند و اشتهابرانگیز شوند و شما را به سمت خود بکشند.

چه این افزودنی ها خطر مسلمی برای سلامتی ما داشته باشد یا نه واضح است که بسیاری از آن ها از دیرباز در رژیم غذایی انسان ها جایی نداشته اند بنابر این بهترین کار پرهیز از آن هاست.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

درحال ارسال

خوراکی , پیشنهاد غذایی , سبک زندگی سالم

 وب سایت تخصصی سالم زیستی اولین مرجع عادت های سالم زندگی است که تنها به سلامتی شما می اندیشد. مطالب این سایت در پنج دسته اصلی تنظیم شده است که عبارتند از “سالم بخورید” شامل دستور انواع آبمیوه ها ،اسموتی ها ، سوپ ها و سالاد های سالم ، “سالم بشوید” مجموعه ای از توصیه ها برای کنترل و یا درمان انواع بیماری ها ، ” سالم بمانید” مجموعه ای از مطالب برای حفظ سلامتی و پیشگیری از عواملی که سلامتی را تهدید می کنند ، “سالم بخوانید” مجموعه مطالب خواندنی برای بالا بردن سطح آگاهی در مورد هر آنچه به سلامتی مربوط است و “سالم بخرید” مجموعه راهنمایی هایی برای خرید مواد غذایی و محصولا سالم. علاوه بر این یکسری مطالب جانبی تحت عنوان “پیشنهاد سالم ” ، “ضد پیشنهاد” و ” کوتاه از خانه داری” تهیه شده که در قسمت پیشنهاد سالم یکسری دستورات سالم و ساده برای انواع پیش غذاها ، تنقلات و دسر های سالم آورده که شده که می توانند جایگزین انواع ناسالم آن ها شود. در قسمت ضد پیشنهاد شما از هر چیزی که سلامتی تان را به خطر می  اندازد می خوانید و در کوتاه از خانه داری با نکات کاربردی برای خانه داری راحت تر و سالم تر آشنا می شوید.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟