کاربرد آرد ذرت در خانه دار

آرد ذرت از نگاه وب سایت تخصصی سالم زیستی

این مطلب از مجموعه مطالب ” کوتاه از خانه داری ” سایت می باشد.

(در ” کوتاه از خانه داری” نکات کاربردی در مورد خانه داری سالم تر و راحت تر می خوانید.)

کاربرد آرد ذرت در خانه دار

کاربرد آرد ذرت در خانه داری بسیار زیاد است . برای داشتن شیشه های تمیز و براق روی دستمال گردگیری مقداری آرد ذرت بپاشید. برای از بین بردن لکه روغن از روی فرش و چرم و … روی لکه آرد ذرت بپاشید و بعد از نیم ساعت جارو بکشید و یا با دستمال تمیز پاک کنید. اگر جلای ظروف نقره ای از بین رفته با آرد ذرت و آب خمیری تهیه کنید و ظرف را با آن بپوشانید و سپس با دستمال تمیز آن را پاک کنید.همچنین برای تسکین آفتاب سوختگی و گزش حشرات هم می توان از همین خمیر استفاده کرد.

برای از بین بردن بوی کفش مقداری آرد ذرت داخل آن پاشید. همچنین برای یک اتوکشی اساسی و ایجاد آهار روی لباس مقداری آرد ذرت و آب را روی لباس اسپری کنید.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

درحال ارسال

خوراکی , پیشنهاد غذایی , سبک زندگی سالم

 وب سایت تخصصی سالم زیستی اولین مرجع عادت های سالم زندگی است که تنها به سلامتی شما می اندیشد. مطالب این سایت در پنج دسته اصلی تنظیم شده است که عبارتند از “سالم بخورید” شامل دستور انواع آبمیوه ها ،اسموتی ها ، سوپ ها و سالاد های سالم ، “سالم بشوید” مجموعه ای از توصیه ها برای کنترل و یا درمان انواع بیماری ها ، ” سالم بمانید” مجموعه ای از مطالب برای حفظ سلامتی و پیشگیری از عواملی که سلامتی را تهدید می کنند ، “سالم بخوانید” مجموعه مطالب خواندنی برای بالا بردن سطح آگاهی در مورد هر آنچه به سلامتی مربوط است و “سالم بخرید” مجموعه راهنمایی هایی برای خرید مواد غذایی و محصولا سالم. علاوه بر این یکسری مطالب جانبی تحت عنوان “پیشنهاد سالم ” ، “ضد پیشنهاد” و ” کوتاه از خانه داری” تهیه شده که در قسمت پیشنهاد سالم یکسری دستورات سالم و ساده برای انواع پیش غذاها ، تنقلات و دسر های سالم آورده که شده که می توانند جایگزین انواع ناسالم آن ها شود. در قسمت ضد پیشنهاد شما از هر چیزی که سلامتی تان را به خطر می  اندازد می خوانید و در کوتاه از خانه داری با نکات کاربردی برای خانه داری راحت تر و سالم تر آشنا می شوید.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟